TikTok experimentuje s 15minutovými videii

TikTok experimentuje s 15minutovými videii

Chcete na TikTok nahrávat ještě delší videa?

TikTok experimentuje s 15minutovými videii
TikTok experimentuje s 15minutovými videii

Již brzy by to mohlo být možné, protože aplikace, která dříve nabízela krátká videa, experimentuje s novou možností nahrávání 15minutových videí, čímž by se rozšířil současný limit 10 minut.

TikTok 15 minute uploads

Jak můžete vidět v tomto oznámení, které zveřejnil odborník na sociální média Matt Navarra, někteří uživatelé jsou nyní informováni, že mohou nahrávat 15minutové klipy.

Což je významné rozšíření a představuje další mezník v pokračujícím vývoji TikToku.

Původní časový limit na jeden klip byl u TikToku 15 sekund, než jej TikTok rozšířil na 60 sekund, čímž pokryl širší škálu využití. Poté jej opět upravila na 3 minuty, pak na 5 minut, než v roce 2022 přešla na 10 minut, které z aplikace jako přímá možnost zmizely na začátku tohoto roku, ale stále jsou k dispozici při nahrávání klipu (na rozdíl od nahrávání).

A brzy se zřejmě zvýší na 15 minut na klip, i když zůstává otázkou, zda uživatelé skutečně chtějí sledovat delší videa ve streamu.

Chci říct, že logika z pohledu TikToku je jasná, delší videa zvyšují čas strávený v aplikaci a poskytují větší potenciál pro reklamy uprostřed videa atd.

Možná to funguje a za zmínku také stojí, že Douyin, čínská verze aplikace, loni rozšířila limit pro nahrávání na 30 minut na jeden klip.

Dalo by se tedy předpokládat, že Douyin zaznamenala dobrou odezvu, a proto došlo k rozšíření u TikToku. A vzhledem k tomu bychom se v blízké budoucnosti mohli dočkat 30minutového nahrávání i na TikToku.

Požádali jsme společnost TikTok o další informace o tomto testu a o tom, zda je rozšířen mezi všechny uživatele. Pokud/pokud se nám ozvou, budeme tento příspěvek aktualizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *