Andrew Tate zatčen při policejní razii v rámci vyšetřování obchodování s lidmi

Andrew Tate zatčen při policejní razii v rámci vyšetřování obchodování s lidmi

Andrew Tate zatčen při policejní razii v rámci vyšetřování obchodování s lidmi
Kontroverzní kickboxer Tate – a jeho mladší bratr Tristan – byli po čtvrteční razii v jejich luxusní vile spoutáni a odvedeni rumunskou policií.

Andrew Tate zatčen při policejní razii v rámci vyšetřování obchodování s lidmi
Andrew Tate zatčen při policejní razii v rámci vyšetřování obchodování s lidmi

Kontroverzní bývalý kickboxer a a influencer sociálních médií Andrew Tate byl zatčen pro podezření z údajného obchodování s lidmi, znásilnění a vytvoření organizované zločinecké skupiny.

Šestatřicetiletého Tatea, který se letos proslavil svými sexistickými a misogynními názory, spoutaného na rukou natočila policie, jak ho po čtvrteční razii vyvádí z jeho luxusní vily. Spolu s dalšími dvěma podezřelými byl zatčen také jeho mladší bratr Tristan (34) a všichni čtyři byli zadrženi na 24 hodin v Bukurešti.

Brita, který se narodil ve Washingtonu, ale vyrůstal v Lutonu, vyšetřuje Ředitelství pro vyšetřování organizovaného zločinu a terorismu (DIICOT) a zprávy z Rumunska tvrdí, že on a jeho bratr jsou vyslýcháni pro podezření z vytvoření organizované zločinecké skupiny, která využívala dívky ve videích pro dospělé.

Když byl Tate odváděn policií, prohlásil do kamer na místě činu, že „Matrix mě napadl“. O mocných v politice, médiích a velkých technologických korporacích nechvalně mluví jako o „Matrixu“ v narážce na populární sci-fi film z roku 1999.

Sourozenci byli vyslýcháni také v dubnu, kdy policie údajně našla dvě dívky, které tvrdily, že je drží proti jejich vůli. Bratři byli během vyšetřování propuštěni, ale ve čtvrtek byli znovu zadrženi v souvislosti s vyšetřováním obchodování s lidmi, znásilnění a vytvoření organizované zločinecké skupiny.

Rumunští prokurátoři uvedli, že bratři Tateovi spolu se dvěma nejmenovanými osobami „zřejmě vytvořili organizovanou zločineckou skupinu s cílem verbovat, ubytovávat a vykořisťovat ženy tím, že je nutili vytvářet pornografický obsah. Měli tak získat významné finanční částky“.

Mluvčí Tateových řekl deníku Daily Mirror : „V současné době nemůžeme poskytnout žádné podrobnosti ohledně údajných zpráv o jejich zadržení, nicméně Andrew a Tristan Tateovi chovají k rumunským úřadům maximální respekt a vždy budou nápomocni a pomohou, jak jen budou moci.“

Tate byl na začátku tohoto roku nejhledanějším mužem na internetu, než mu byl zakázán přístup na sociální sítě včetně Facebooku, Instagramu, TikToku a Twitteru a také na YouTube. Jeho účet na Twitteru byl obnoven, když Elon Musk dokončil převzetí tohoto technologického gigantu, a Tate ihned začal znovu postovat na sociální media.

Tate's brother Tristan has also been detained

Zadržen byl také Tateův bratr Tristan.

Tento týden se dostal do sporu s klimatickou aktivistkou Gretou Thunbergovou, přičemž se Tate chlubil svou sbírkou superaut a žádal Thunbergovou o e-mailovou adresu, aby mu „poslala kompletní seznam mé sbírky aut a jejich příslušných obrovských emisí“. Thunbergová mu to vrátila v tweetu, který se nyní řadí mezi nejoblíbenější v historii, a napsala: „Víte, co se stalo? „Ano, prosím, poučte mě. Napište mi na email smalld***energy@getalife.com.“

Tate je bývalý mistr světa v kickboxu a byl spojován s boxerskými zápasy s bratry Jakeem a Loganem Paulovými z YouTube a také s jejich kolegou, hvězdou sociálních sítí KSI. Krátce se také objevil v pořadu Celebrity Big Brother, než byl vyhozen poté, co se objevil záznam, na němž údajně bije ženu. Žena později trvala na tom, že její vztah s Tatem byl dobrovolný.

Do roku 2016 se starší z bratrů Tateových věnoval kickboxu na vysoké úrovni a získal čtyři světové tituly. Předpokládá se, že má za sebou také řadu zápasů v kleci MMA, i když o tom, kolik přesně, se vedou spory. Na jeho stránce Tapology je uvedeno, že jednou bojoval jako amatér, a to proti budoucímu bojovníkovi UFC Luku Barnattovi, a jednou jako profesionál, ačkoli ve starých příspěvcích jeho trenéra je uvedena jeho bilance 6-2.

Andrew a Tristan Tate jsou téměř nerozluční a žili spolu několik let v Rumunsku, než se letos dočasně přestěhovali do Dubaje. Na Blízkém východě byli spatřeni, jak se účastní nedávného exhibičního zápasu Floyda Mayweathera s hvězdou YouTube Deji, kde se Andrew utkal s Jakem Paulem poté, co se pár několik dní předtím utkal ve virálním videu.

Andrew Tate zatčen
Andrew Tate zatčen

Andrew Tate se s Jakem Paulem utkal dvakrát.

Více ho ale zajímá souboj s Jakeovým starším bratrem Loganem.
Oba jsou šampioni v boxu, přičemž Tristan během své kariéry držel evropský titul, zatímco Andrew byl mistrem světa. V rozhovoru pro podcast Tristan vysvětlil: „V kickboxerském zápase [Andrew] pokaždé vyhraje, jsi nejlepší kickboxer na světě.

„Když mi lidé říkají ‚tvůj bratr by tě v kickboxu porazil‘, víš, co odpovídám? Můj bratr by tě v kickboxu porazil. Je to mistr světa, kdyby byl tvůj bratr Muhammad Ali, byl bys naštvaný, že tě dokáže převálcovat? Nebo bys řekl: „Jo, můj bratr je kurva borec a toho chci mít po svém boku“? Rozhodně jsi lepší kickboxer.“

Navzdory konfrontaci s Jakem Paulem se zdá, že skutečný spor, který Andrew Tate vede se slavnými bratry YouTubery, je s jeho starším sourozencem Loganem. Bývalý kickboxer se domnívá, že Logan využívá svou platformu k šíření předem schváleného poselství, a prohlásil, že je otevřen se s ním utkat, pokud bude nabídka správná.

Andrewův bratr Tristan byl také šampionem v kickboxu

„Pro Logana Paula není nic důležitějšího než to, aby ho měl někdo rád a aby se o něm mluvilo,“ napsal Tate na svůj účet na Twitteru, který se vyhnul banu, než mu byl začátkem tohoto měsíce obnoven. „Bojí se a odchází od jakékoli skutečné výzvy a dál si hraje na zápasníka ve WWE. Logan stále používá mé jméno pro titulky a ve snaze zvýšit svou relevanci.

„Ví však, že mé schopnosti a zkušenosti v jakémkoli ringu jsou pro něj nesrovnatelné. Jeho bratr Jake, přestože jsme si ne vždy rozuměli, mění boxerský průmysl k lepšímu – lepší platy, lepší benefity, větší povědomí o ženách v tomto sportu a dává si záležet. Logan Paul nemá žádný smysl, pokud budou podmínky férové pro oba paterny, budu s Loganem bojovat v kleci a zničím ho.“

Logan tvrdil, že celá Tateova osoba je falešná, a během nedávného vystoupení v podcastu Jeffa FM vyprávěl historku, že když se jeho bratr s bratry setkal, Tristan byl z nich dvou ten „přízemnější“. Řekl: „Tristan je mnohem horší než Tristan: „Je to show, brácho, všichni přijdeme do téhle místnosti, předvádíme se a jsme trochu zesílenou verzí sebe sama. Jake říkal, že jeho bratr, myslím, že se jmenuje Tristan, říkal, že si myslí, že Tristan je jako dobrý, solidní, přízemnější typ chlapa v reálném životě.

One thought on “Andrew Tate zatčen při policejní razii v rámci vyšetřování obchodování s lidmi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *