Instagram přidává do poznámek videoklipy ve smyčce

Instagram přidává do poznámek videoklipy ve smyčce

Instagram přidává do poznámek videoklipy ve smyčce

Instagram zkouší další novinku pro svou funkci DM Notes, která se osvědčila u mladších uživatelů aplikace.

Nyní Instagram v rámci posílení spojení s Poznámkami experimentuje se selfie videi v Poznámkách, která poskytují pohyblivý, aktivní prvek vašich aktualizací.

Příspěvek od @mattnavarra

Zobrazit v aplikaci Threads

Jak vidíte na tomto příkladu, s videopoznámkami vaše polička s poznámkami ožije, což by mohlo pomoci vyniknout a inspirovat k větší interakci.

A to není všechno, šéf Instagramu Adam Mosseri také říká, že brzy budou moci uživatelé aktualizovat svou výchozí profilovou fotografii v Poznámkách krátkým videem ve smyčce.

Je to zajímavý doplněk a vzhledem k oblibě Poznámek u mladšího publika, kterému jsou také bližší krátká videa, by to mohl být dobrý způsob, jak zvýšit angažovanost.

Již v červnu společnost Meta uvedla, že v předchozích 90 dnech sdílelo poznámku více než 100 milionů účtů dospívajících, a Meta také uvádí, že dospívající uživatelé vytvářejí poznámky 10x častěji než uživatelé, kteří nejsou dospívající. Kromě toho více než 20 % poznámek vytvořených dospívajícími obdrží odpověď.

Přidání videoklipů by mohlo tuto skutečnost dále posílit a možná by díky tomu a rozšíření šifrovaných zpráv v IG mohlo nakonec pomoci aplikaci ukousnout Snapchatu podíl na trhu mezi mladším publikem.

Instagram uvádí, že tato možnost je zatím v omezeném testování a v budoucnu dojde k jejímu dalšímu rozšíření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *