Sam Asghari se vyjádřil k pověstem, že kontroluje sociální média Britney Spearsové

Sam Asghari se vyjádřil k pověstem, že kontroluje sociální média Britney Spearsové

Sam Asghari se vyjadřuje ke zvěstem, že kontroluje sociální média Britney Spearsové

Manžel Britney Spears se vyjádřil k fámám, že kontroluje její sociální média.

Přítomnost 41leté popové ikony na sociálních sítích vyvolala v posledních měsících mezi fanoušky obavy, zda má kontrolu nad svou stránkou na Instagramu.

Sam Asghari se vyjádřil k pověstem, že kontroluje sociální média Britney Spearsové

Fanoušci spekulovali, že některé příspěvky, včetně nedávného videa natočeného v soukromém letadle na cestě do New Yorku, jsou staré.

Během výpovědi Spearsové před soudkyní Brendou Pennyovou u losangeleského soudu v červnu 2021 ohledně nyní ukončeného 14letého opatrovnictví vítězka Grammy uvedla, že její tehdejší sociální sítě byly „lež“.

Mezitím narozeninová pocta odcizené sestře Spearsové Jamie Lynn Spearsové z účtu zpěvačky „Hold Me Closer“ způsobila určitý zmatek.

V lednu poslal Matthew Rosengart, právník zastupující popovou hvězdu, mladší sestře Spearsové dopis o zastavení činnosti, aby Jamie Lynn zabránila „hanlivě“ diskutovat o své sestře při propagaci jejích pamětí Things I Should Have Said.

Uživatelé Instagramu již nemohou komentovat pod příspěvky Spearsové, protože komentáře byly vypnuty.

Jeden z fanoušků napsal: „Ještě někdo se bojí o Britney Spearsovou? Její komentáře na Instagramu jsou teď vypnuté, protože lidé pořád komentují, že si nemyslí, že je v bezpečí, a že to opravdu píše ona. A její příspěvky jsou tak bizarní. Ale doufám, že je v pořádku.“

Sam Asghari has responded to rumours. Credit: @samasghari/Intagram

Nyní se k tomu vyjádřil fitness trenér a herec Sam Asghari, který se Spearsovou v červnu uvázal uzel.

„Nemám ani kontrolu nad tím, co máme k večeři,“ vtipkoval osmadvacetiletý zpěvák v reakci na fotografy, píše Just Jared.

Asghari uvedl, že ho tyto zvěsti nerozrušují a že chápe, odkud fanoušci jeho ženy „vycházejí“.

„V minulosti se toho dělo hodně, takže chápu, odkud vycházejí,“ dodal. „Prostě se jen chovají ochranitelsky. Když už, tak jsou to dobří fanoušci.“

Asghari se Spearsové zastal poté, co byla kritizována za to, že na svých kanálech na sociálních sítích zveřejnila své nahé fotografie.

Modelka sdílela odpověď prostřednictvím Instagram Stories a napsala: „Jediný člověk na světě, kterého šikanují za to, že zveřejňuje takové věci,“ uvedla podle časopisu People. „Osobně bych byla raději, kdyby je nikdy nezveřejnila, ale kdo jsem já, abych kontrolovala někoho, kdo je pod drobnohledem a je kontrolován po většinu svého života.“

Sam Asghari and Britney Spears. Credit: @samasghari/Instagram

Spearsová oslavila rok od ukončení kontroverzního opatrovnictví poté, co byla v roce 2008 po sérii šokujících incidentů na veřejnosti svěřena do soudní péče.

Původně šlo jen o dočasné opatrovnictví, v jehož rámci měl její otec Jamie Spears na starosti její majetek i finanční záležitosti.

Opatrovnictví však trvalo až do listopadu 2021 poté, co byl otci Britney pozastaven výkon funkce zákonného opatrovníka nad ní i jejími záležitostmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *