Jak na Instagramu vidět více toho, co chcete?

Jak na Instagramu vidět více toho, co chcete?

Je pro nás důležité, abyste se cítili dobře, když trávíte čas na Instagramu, a proto neustále pracujeme na způsobech, jak vám dát větší kontrolu nad tím, co vidíte. Náš řazený kanál upřednostňuje příspěvky, o kterých si myslíme, že se vám budou nejspíš líbit, ale chápeme, že se nám to nemusí vždy podařit. Existuje řada způsobů, jak můžete ovlivnit svůj zážitek na Instagramu a zobrazovat ve svém kanálu více toho, co chcete.

Jak na Instagramu vidět více toho, co chcete?

Pochopte, jak přizpůsobujeme váš kanál

Jedním ze způsobů, jak personalizujeme váš feed, je předvídání toho, jak pravděpodobné je, že něco uděláte s příspěvkem, který vidíte. Čím větší je pravděpodobnost, že provedete nějakou akci, a čím větší váhu na tuto akci klademe, tím výše se příspěvek ve vašem feedu zobrazí. Interakcí, které bereme v úvahu, je mnoho, ale pět interakcí, na které se díváme nejpodrobněji, je pravděpodobnost, že strávíte u příspěvku několik sekund, že ho okomentujete, že ho lajknete, že ho budete znovu sdílet a že klepnete na profilovou fotografii. Více informací o signálech, které nám pomáhají personalizovat Instagram, najdete zde.

www.kupfollowers.cz

Přidejte si účty do oblíbených a zobrazte jejich příspěvky výše ve svém kanálu

Když si přidáte účet do oblíbených, uvidíte jeho příspěvky výše a častěji. A můžete si zobrazit speciální kanál pouze svých oblíbených účtů, abyste rychle dohlédli na jejich příspěvky. V tomto zobrazení nejsou žádné navrhované příspěvky a nikdy nesdílíme, kdo je ve vašem seznamu oblíbených. Chcete-li si vybrat své oblíbené, klepněte na logo Instagramu vlevo nahoře a přidejte až 50 přátel, členů rodiny, tvůrců nebo firem. Můžete také klepnout na nabídku se třemi tečkami na libovolném příspěvku a poté vybrat možnost „Přidat do oblíbených“ přímo z kanálu.

Jak na Instagramu vidět více toho co chcete
Jak na Instagramu vidět více toho co chcete

Výběr sledování nebo oblíbených kanálů v aplikaci klepnutím na Instagram v levém horním rohu.

Zobrazení příspěvků od účtů, které sledujete, v chronologickém pořadí.

Sledování zobrazuje příspěvky pouze od účtů, které sledujete, a to nejprve od nejnovějšího příspěvku. Stejně jako u oblíbených nejsou v tomto zobrazení žádné navrhované příspěvky a můžete si prohlédnout příspěvky za posledních 30 dní, abyste dohonili, co jste možná zmeškali. Chcete-li zobrazit příspěvky v chronologickém pořadí pouze od účtů, které sledujete, klepněte na logo Instagramu na domovské obrazovce a vyberte možnost Sledování.

Udělejte navrhované příspěvky pro vás relevantnější

Váš kanál je pro vás přizpůsobený a obsahuje kombinaci příspěvků z účtů, které sledujete, a navrhovaných příspěvků z účtů, které nesledujete, ale mohly by vás zajímat. Navrhované příspěvky vám také zobrazujeme na místech, jako je Prozkoumat, a na kartách Obchod a Kotouče. Navrhované příspěvky ve feedu jsou dnes jedním ze způsobů, jak lidé objevují nové účty tvůrců na Instagramu a jak tvůrci oslovují nové publikum. Navrhované příspěvky jsou pro vás personalizované na základě toho, s čím na Instagramu interagujete, a můžete poskytnout zpětnou vazbu, aby navrhované příspěvky více odpovídaly vašim zájmům.

Použijte ovládací prvek „Nemám zájem“

Když uvidíte příspěvek, který vám nepřipadá zajímavý nebo relevantní, klepněte na nabídku se třemi tečkami a poté vyberte možnost „Nezajímavé“ nebo klepněte na křížek v pravém horním rohu navrhovaného příspěvku na domovské obrazovce. Klepnutím na „Nezajímavé“ příspěvek okamžitě odstraníte ze svého kanálu a v budoucnu vám budeme navrhovat méně podobných příspěvků.

Využívejte prvek nemám zájem
Využívejte prvek nemám zájem

Otevření nastavení pro výběr možnosti „Nezajímá“ u příspěvku

Nastavení funkce „Kontrola citlivého obsahu“

Vždy jsme měli pravidla, jaký obsah může být na Instagramu, říkáme jim Community Guidelines, například nepovolujeme nenávistné projevy, šikanu a další obsah, který by mohl představovat riziko poškození lidí. Může se ale stát, že uvidíte obsah, který pravidla neporušuje, ale mohl by někoho rozrušit. Uvědomujeme si, že každý má jiné preference, takže se můžete rozhodnout ponechat věci tak, jak jsou, za předpokladu, že jste s dnešní zkušeností spokojeni, nebo můžete upravit ovládání citlivého obsahu a zobrazovat více nebo méně některých typů citlivého obsahu. Pro osoby mladší 18 let není možnost „Více“ k dispozici. Chcete-li zobrazit funkci Kontrola citlivého obsahu, přejděte do svého profilu, klepněte na nabídku Nastavení, klepněte na položku Účet a klepněte na položku Kontrola citlivého obsahu.

Nastavení citlivého obsahu
Nastavení citlivého obsahu

Nastavení pro správu toho, kolik citlivého obsahu chcete zobrazit – Více, Standardní nebo Méně.

Odložit navrhované příspěvky

Navrhované příspěvky ve vašem kanálu jsou příspěvky od účtů, které nesledujete, ale mohly by vás zajímat. Pokud si chcete od navrhovaných příspěvků ve svém kanálu odpočinout, můžete je jednoduše na 30 dní odložit. Chcete-li pozastavit zobrazování navrhovaných příspěvků, klepněte na křížek v pravém horním rohu a poté klepněte na možnost „pozastavit všechny navrhované příspěvky na 30 dní“. Můžete také klepnout na nabídku se třemi tečkami a u konkrétního příspěvku vybrat možnost „Nezajímá“, abychom mohli zlepšit kvalitu navrhovaných příspěvků.

Odložený příspěvek ve feedu
Odložený příspěvek ve feedu

Odložený příspěvek ve feedu

Co Instagram právě testuje

Instagram pracuje na způsobech, jak mohou lidé přispět k utváření toho, co se jim na Instagramu zobrazuje. Napříkald možnost vybrat v rámci služby Explore více příspěvků a označit je všechny najednou jako „Nezajímavé“. Stejně jako „Nezajímavé“ ve feedu tyto příspěvky okamžitě skryjeme a v budoucnu vám podobný obsah nebudeme zobrazovat. Kromě toho brzy začneme testovat možnost sdělit Instagramu, že nechcete zobrazovat navrhované příspěvky s určitými hashtagy nebo klíčovými slovy v titulku. Ať už se vám zobrazuje něco, co není relevantní, nebo jste přešli od něčeho, co se vám dříve líbilo, můžete tuto funkci využít a přestat zobrazovat obsah, který vás nezajímá.

Doufáme, že vám tyto ovládací prvky pomohou získat z vašeho kanálu více informací. Neustále pracujeme na způsobech, jak ještě více přizpůsobit váš kanál, takže zůstaňte naladěni na nové funkce, které vám pomohou zobrazovat na Instagramu více toho, co chcete.

Začínáme s Instagramem pro vaše podnikání: 8 jednoduchých kroků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *