Jakou hodnotu mají coiny na TikToku?

Jakou hodnotu mají coiny na TikToku?

Jakou hodnotu mají coiny na TikToku
Jakou hodnotu mají coiny na TikToku

Jakou hodnotu mají coiny na TikToku?

TikTok je velmi zajímavá a zábavná aplikace. Její obliba roste po celém světě, i když nejvíce uživatelů je v Asii a Severní Americe. Tvůrci vysílají krátká klipová videa o svém talentu a zájmech a baví tak diváky. Uživatelé, kteří chtějí přispět svým oblíbeným tvůrcům, tak mohou učinit zasláním dárků.

Koupit TikTok Followers – kvalitní sledující od 70 Kč s doručením ihned!

Koupit TikTok Likes – kvalitní likes od 49Kč s doručením ihned!

Koupit TikTok Views – až půl milionu views za pár korun!

Kolik stojí dárkové body na TikToku?

Oficiálních informací od TikToku o dárcích je málo, ale právě proto je tu tento článek. Zjistěte, jakou hodnotu mají dárkové body TikTok a jak je můžete zakoupit nebo proplatit. Tyto body jsou v podstatě odměny pro tvůrce obsahu, ne nepodobné darům na Twitch TV.

U live streamů jsou to takzvané dárkové coiny či body. Cena pro zakoupení jsou následující:

 • 27 coinů (nejlevnější) – 9 Kč
 • 65 coinů – 25 Kč
 • 330 coinů – 129 Kč
 • 660 coinů – 249 Kč
 • 1321 coinů – 499 Kč
 • 3033 coinů – 1290 Kč
 • 6607 coinů – 2490 Kč
 • 16 500 coinů – 6490 Kč

Za tyto coiny následně můžete při live streamech posílat dárky, které můžete vidět zdě na obrázku:

Dárkové coiny na Tiktoku
Dárkové coiny na Tiktoku

Tímto způsobem můžete přispět svému oblibenému Tiktokerovi. Z těchto všech „donejtů“ si TikTok nechává 50%. Tedy tvůrci či tiktokerovi jde pouze 50% z poslaných coinů. Zároveň je hodnoty coinu nižší než při nákupu.

Hodnota dárkových coinů je následující:

 • 100 coinů – 29,70 Kč
 • 500 coinů – 147,97 Kč
 • 2000 coinů – 615 Kč
 • 5000 coinů – 1527
 • 10000 coinů – 3077,8 Kč

Poměrové tak lze vidět, že tvůrci dostávají pouze část a né celou hodnotu.

Co s těmito coiny lze dále dělat či jak je směnit zpět na peníze? To se dočtete níže v článku.

Nejpopulárnější influenceři TikToku si mohou za každý příspěvek vydělat tisíce dolarů. Společnost se snaží regulovat tok peněz v aplikaci pomocí virtuálních dárků a diamantů, takže je nutné pochopit, jak tato digitální měna funguje.

Dárky TikTok

Jakmile dosáhnete 1000 sledujících, TikTok vám umožní přijímat dárky od fanoušků během vašich Live videí. Virtuální dárky jsou ve skutečnosti ikony od pandy až po královnu dramatu. Každý z těchto dárků představuje jinou částku v dolarech. Jakmile dárky nasbíráte, můžete virtuální ikony vyměnit za virtuální diamanty. Diamanty pak můžete použít k výběru skutečných peněz pomocí služby PayPal nebo jiné bezpečné platební metody.

Dárek se kupuje v aplikaci TikTok pomocí mincí. Tyto mince jsou jediným povoleným peněžním nákupem v rámci aplikace. Po zakoupení mincí můžete při sledování videa TikTok Live kliknout na růžovou ikonu dárku a poslat virtuální ikonu jinému uživateli.

Snadné způsoby jak vytvořit efekty na TikToku

Je důležité zmínit, že dárek mohou v aplikaci TikTok poslat pouze osoby starší 18 let. Po několika protestech veřejnosti byla společnost nucena zavést zásady, které chrání mladší uživatele před podvody.

Náklady na zakoupení jednotlivých dárků jsou následující:

Růže – jedna mince

Panda – pět mincí

Love Bang – dvacet pět mincí

Opalovací krém – padesát mincí

Duhové zvratky – sto mincí

Koncert – pět set mincí

Jsem velmi bohatý – tisíc mincí

Drama Queen – Pět tisíc mincí

LEV – 29 990 mincí

Po obdržení daru může tvůrce své dary přeměnit na diamanty a poté na skutečné peníze. Ačkoli TikTok nezveřejnil jednoduchý způsob, jak vysvětlit, jakou hodnotu mají jednotlivé dárky, rozkládá se to takto:

Kolik stojí diamanty na TikToku či jakou mají hodnotu diamanty na TikToku?

 • Diamanty mají hodnotu 50 % hodnoty mincí.
 • TikTok si bere provizi ve výši 50 %

V podstatě to znamená, že pokud někomu pošlete Dramatickou královnu, která se kupuje za pět tisíc mincí, dostane několik diamantů, z nichž každý má hodnotu asi 0,05 dolaru. To opravdu není mnoho, když se nad tím zamyslíte v těchto termínech, ale skvělí tvůrci mohou během jednoho živého vysílání získat několik dárků, takže se na tom dá vydělat.

Khaby Lame je nyní nejsledovanějším TikTokerem na světě
Jakou hodnotu mají coiny na TikToku

Tvůrci se mohou za dárky účastnit výzev nebo je v aplikaci vytvářet. Na sociálních sítích jsou také oblíbené fundraisingové akce. Tyto fundraisery mají možnost „darovat“ a zahrnují pomoc druhým v nouzi.

5 důvodů, proč je TikTok marketing nejžhavějším trendem pro firmy v současnosti

TikTok může novým uživatelům způsobovat stres, protože je těžké udržet si přehled o všech měnách v aplikaci. Pokud přejdete do nastavení svého profilu, všimnete si nabídky Balance. V ní se můžete podívat, kolik máte mincí.

Mince TikTok slouží k nákupu dárků. Mince se dodávají ve svazcích, kde větší svazky odrážejí množstevní slevy. Zde je návod, jak získat přístup k zůstatku na účtu TikTok:

1. Otevřete aplikaci TikTok v zařízení Apple nebo Android.

Jakou hodnotu mají tiktok mince
Jakou hodnotu mají tiktok mince

2. Klepněte na ikonu profilu v pravém dolním rohu.

Jakou hodnotu mají tiktok coiny
Jakou hodnotu mají tiktok coiny

3. V pravém horním rohu otevřete nabídku Více a vyberte možnost Nastavení a soukromí.

Jakou hodnotu mají tiktok coiny
Jakou hodnotu mají tiktok coiny

4. V následující nabídce vyberte možnost Balance (Zůstatek).

Jakou hodnotu mají tiktok coiny
Jakou hodnotu mají tiktok coiny

5. Objeví se ikona mince a dostupné mince. Klepnutím na položku Dobít si můžete zakoupit další mince. Zobrazí se náklady na různé balíčky, od 100 do 10 000 mincí. Aplikace okamžitě přizpůsobí měnu vašemu regionu.

Jakou hodnotu mají tiktok coiny
Jakou hodnotu mají tiktok coiny

6. Po výběru balíčku budete požádáni o způsob platby. Můžete použít jakoukoli platební kartu připojenou k mobilnímu obchodu Apple nebo Google.

Jakou hodnotu mají dárkové tiktok mince
Jakou hodnotu mají dárkové tiktok mince

7. Po provedení platby bude na váš účet připsán počet zakoupených mincí.


Tyto mince stojí od 9 Kč za 27 mincí nebo 6490 Kč za 16500 mincí. Jakmile nákup provedete, můžete posílat dárky. Jakmile se vám vyčerpá zůstatek, obdržíte upozornění, abyste si mince doplnili.

Rozdíl mezi mincemi, dárky a diamanty

Mince TikTok nemůžete vyměnit za skutečnou měnu. Totéž platí pro dárkové body. Jediné, co lze vyplatit, jsou diamanty. Počet diamantů najdete v části Zůstatek. Cena diamantů se odhaduje na 0,05 USD, ale TikTok si k tomu ještě ponechává poplatek.

Kolik stojí tiktok mince
Kolik stojí tiktok mince

Hodnoty diamantů se liší a závisí výhradně na tvůrci TikToku, společnosti ByteDance. Týdně si můžete vybrat minimální částku 100 USD až 1 000 USD. Jakýkoli rozdíl mezi diamanty a mincemi na TikToku překlenou dárkové body.

Pokud se vám líbí obsah některého interpreta TikToku, klidně mu darujte určitý emoji. Tím odstraníte mince ze svého zůstatku a přidáte je k jejich zůstatku ve formě dárkových bodů. Tyto dárkové body lze později převést na diamanty a poté opět na peněžní hodnotu s určitými směnnými kurzy.

To lze přirovnat k předplatnému kanálů Twitch, kde platíte za používání různých vlastních emoji. Stejně jako v případě Twitche jsou dary na Tik Tok dobrovolné. Mince nemusíte nikomu darovat, ale můžete, pokud se vám jejich obsah opravdu líbí.

Jak vydělávat peníze z TikToku

Zatímco předplatitelé nemají možnost své mince zpeněžit, tvůrci obsahu mohou na TikToku vydělávat na svém obsahu. K vyplacení diamantů potřebujete platný účet PayPal. Když nasbíráte určitý počet dárkových bodů a získáte diamant, můžete jej proměnit za měnu své země.

Zeptejte se podpory TikTok na jakékoli otázky týkající se tohoto procesu. Vydělávání peněz na TikToku není snadné a může nějakou dobu trvat; je to však možné a existují lidé, kteří se živí z darů diváků a sponzorovaného obsahu na TikToku.

Získejte mnoho dárkových bodů

Jedním z podstatných aspektů dárků na TikToku je získávání sledujících. To je snadné, pokud máte velký talent a vášeň pro tvorbu videí. Pomocí softwaru pro úpravy v aplikaci a funkcí, jako je duet, můžete dosáhnout 1 000 sledujících, kteří jsou potřební k tomu, abyste mohli začít dostávat dárky.

Pochopení peněžní hodnoty těchto digitálních ikon znamená, že jste připraveni je bez obav posílat nebo přijímat. Jak bylo uvedeno výše, dejte si pozor na podvodníky a dárky za lajky nebo sledování.

Často kladené otázky

TikTok může být matoucí místo. Nemusíte se však bát! Zde máme odpovědi na další z vašich nejčastěji kladených otázek!

Mohu za videa dostávat dárky?

Ano! Ale nejdřív musíte mít 100 000 sledujících. Zatímco dárky vám mohou být zasílány na Živě po 1 000 sledujících, standardní nahrávání vyžaduje 100 000 sledujících.

Nemohu přijímat dárky! Co se děje?

Zásady TikToku týkající se virtuálních předmětů uvádějí, že uživatelé mladší 16 let nemohou přijímat dárky TikToku. Mladším uživatelům se to může zdát nespravedlivé, ale cílem těchto zásad je chránit zranitelnější uživatele před zneužitím.

Na druhou stranu žádná osoba mladší 18 let (nebo osoba, která ve svém regionu dosáhla plnoletosti) nemůže přijímat dárkové body. TikTok však některým uživatelům umožní dárky vyměňovat a přijímat. Pokud jste překročili minimální věkovou hranici, obraťte se na podporu TikTok, kde vám pomohou. Společnost TikTok vám může zrušit možnost získávat příjmy, pokud porušíte určité standardy komunity.

TikTok nepřijímá mé údaje PayPal. Co mohu dělat?

Zásady TikToku uvádějí, že vaše údaje PayPal se musí shodovat s údaji TikToku, což znamená, že jména se musí shodovat. Pokud se informace neshodují, máme zde článek pro změnu jména na TikToku.

Mohlo by Vás také zajímat:

Jak si koupit followers na TikToku?

4 thoughts on “Jakou hodnotu mají coiny na TikToku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *