Instagram testuje novou nálepku „Top 3“ pro příběhy

Instagram testuje novou nálepku „Top 3“ pro příběhy

Instagram testuje novou nálepku „Top 3“ pro příběhy

Nedostatek kreativního vývoje společnosti Meta se stále rozšiřuje na novou úroveň a společnost se při snaze podnítit nové formy zapojení více inspiruje původní sociální sítí.

Instagram testuje novou nálepku "Top 3" pro příběhy
Instagram testuje novou nálepku „Top 3“ pro příběhy

Jak můžete vidět na těchto snímcích, které zveřejnil výzkumník aplikace Alessandro Paluzzi, Instagram v současné době testuje novou možnost nálepky „Top 3“ pro Příběhy, která by lidem umožnila zvýraznit jejich 3 nejoblíbenější účty, skladby, místa atd.

Což mi okamžitě připomnělo toto:

MySpace Top 8

MySpace Top 8
Ano, pro ty, kteří jsou dost staří na to, aby si to pamatovali, se jedná o notoricky známý MySpace ‚Top 8‘, který se stal pro mnoho uživatelů sporným bodem při výběru oblíbených přátel, kteří se mají zobrazit v horním výpisu.

Top 8 bylo důvodem k mnoha rozčilením a hádkám – a nyní totéž zažije celá nová generace, která začne zveřejňovat své tři nejlepší přátele na IG a rozzlobí všechny, kteří nejsou do přehlídky zařazeni.

Což by mělo vyvolat angažovanost, což je pravděpodobně to, co Meta chce, a opět – je zajímavé sledovat, jak Zuck a spol. pokračují v dolování stávajících a předchozích trendů pro novou inspiraci a možnosti.

Vždyť to není úplně stejné a je to docela základní možnost. Ale přesto si lze představit, že to povede ke sporům mezi dospívajícími uživateli, které budou rodiče nutit vzpomínat na doby Toma a jeho impéria MySpace.

Byly to nejlepší časy, byly to nejhorší časy. A pomalu, kousek po kousku, prostřednictvím písniček na profilech, zobrazení Top 3 – pomalu se postupně vracejí nejlepší/nejhorší prvky MySpace.

Všechno staré je zase nové, i když ty staré věci nebyly tak skvělé.

IG zatím neřekl, jestli se to bude skutečně testovat, nebo jde v této fázi jen o interní prototyp.

2 thoughts on “Instagram testuje novou nálepku „Top 3“ pro příběhy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *